عکس  مدیر پروژه گیت های الکترونیک ورزشگاه ها گفت: فکر نمی‌کنم عوامل حاکمیت تصمیم گیری در فوتبال بخواهند به سمت بلیت کاغذی برگردند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی اصغر انتظارخیر در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم در خصوص مشکلاتی که سامانه بلیت فروشی برای دربی داشت عنوان کرد: من در ابتدا از مردم عذرخواهی می‌کنم ما خودمان به این مشکلات واقف بودیم دوستان ما خیلی زحمت کشیدند تا بلیت‌فروشی مکانیزه شود.

وی افزود: یکی از مشکلات کارت‌ملی بود تا تماشاگران بتوانند وارد مجموعه شوند ما پیگیر هستیم، جلسه ای هم با ثبت احوال داشتیم. دوستان ما در ثبت احوال تلاش زیادی می کنند تا مشکل حل شود.

انتظار خیر در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه بلیت فروشی از روز دوشنبه آغاز شده عنوان کرد: همه چیز خوب بود اما از روز سه شنبه اتفاقاتی افتاد ترافیک در سایت حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون نفر بود. ما حمله روی سایت داشتیم که اقدام کردیم و موضوع حل شد.

مدیر پروژه گیت های الکترونیک عنوان کرد: موضوع دیگر بحث سرویس دهنده ها بود. روی سرویس‌های تلفن همراه مشکلاتی وجود داشت یعنی کسانی که از طریق موبایل اقدام به بلیط فروشی کرده بودند، با مشکل مواجه بودند. عدم توانایی برای ورود به سایت وجود داشت. ما فهمیدیم اینترنت همراه مشکل دارد.

انتظار خیر یادآور شد: به دوستان اطلاع داده شد آنها پای کار آمدند و مشکل را حل کردند. ما از شب چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه ۳۵ هزار بلیت فروختیم یعنی مشکل حل شده بود. این اتفاق تجربه شد تا در بازی‌های دیگر چنین مشکلاتی ایجاد نشود. ما در بازی استقلال و شهر خودرو بدون مشکل ۶۰ هزار بلیت فروختیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بلیط کاغذی نگذاشتید تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند و بلیت تهیه کنند، تصریح کرد: نظر فدراسیون و کل عوامل حاکمیت که پشت تصمیم‌گیری‌های فوتبال هستند فکر نمی‌کنم به سمت بلیط کاغذی برگردند. ما ظرف ۱۰ ساعت ۳۵ تا ۳۶ هزار بلیت فروخته ایم باید تمهیداتی بیندیشد تا مردم اذیت نشوند.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

حلالی: تساوی بیشتر به نفع پرسپولیس بود/ دو مربی بازی شطرنجی انجام دادند

انتظارخیر: فکر نمی‌کنم به سمت بلیط کاغذی برگردیم/ مشکل در سرویس های تلفن همراه بود

بلیت ,مشکل ,کاغذی ,بلیط ,حل ,مشکلاتی ,عنوان کرد ,بلیط کاغذی ,هزار بلیت ,فکر نمی‌کنم ,به سمت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

abol1254 ♪ عکس،کلیپ،آموزشی و تفریحی فروشگاه دانشجویی Robert's blog مقاله و تحقیق جدید samandanesh ياکريمستان گروه حل مشکلات موبایل و کامپیوتر digipadra apexbacklink
دزدگ